مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان البرز در سال 96 برگزار شد
   کد: 10715
   ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
   کرج/ دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان البرز در دفتر معاونت عمرانی استانداری برگزار شد.
   دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان البرز در سال 96 برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان در سال 96 به‌منظور پیگیری طرح جامع تأمین مسکن طلاب و روحانیون در دفتر استانداری برگزار شد.
   در ابتدای جلسه، حجت الاسلام والمسلمین ستوده مدیر مرکز خدمات استان بر لزوم توجه مسئولان استان و تعامل آنان برای تأمین مسکن طلاب و روحانیون و تأکید استاندار به این امر مهم اشاره کرد.
   آقای مهندس ارتقایی معاون هماهنگی امور عمرانی بر لزوم تأمین مسکن در راستای آمارهای ارائه شده برای افراد متقاضی و همچنین توزیع مناسب در استان و مشارکت شهرداری کرج تأکید کرد.
   حجت الاسلام والمسلمین صالحی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در خصوص مساعدت برای اختصاص اراضی موقوفه برای ساخت مسکن و اعطای وام قرض‌الحسنه برای 15 نفر از عزیزان طلاب اعلام آمادگی کرد.
   وی پیشنهاد داد جلسه‌ای با حضور مسئولان ادارات کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری و دستگاه‌های اجرایی مرتبط تشکیل گردد و بررسی و مساعدت لازم جهت تخصیص زمین وقفی و همچنین تغییر کاربری این زمین‌ها جهت واگذاری به طلاب و روحانیون واجد شرایط صورت پذیرد.
   پیگیری لازم در مورد اراضی موقوفه قابل واگذاری در شهرستان‌های طالقان و اشتهارد و همچنین اختصاص 20 واحد از مسکن‌های مهر کرج و ماهدشت به افراد متقاضی واجد شرایط از مصوبات این جلسه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.