• [ اخبار مسکن آذربایجان شرقی ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • در جلسه مشترک مرکز خدمات و مسئول فنی و عمرانی پروژه سهندیه تبریز مطرح شد
   استفاده از جنس مرغوب ایرانی در پروژه‌های مسکن مرکز خدمات
   کد: 10711
   ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
   تبریز/ مدیرعامل شرکت آذرمبنا، در جریان سفر مدیرکل خدمات مسکن و امور بهره‌برداران به تبریز در گزارشی از وضعیت پروژه مسکن مهر سردرود، گفت: در تمامی مراحل ساخت‌وساز این پروژه از جنس مرغوب ایرانی استفاده کرده‌ایم.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، آقای خان احمدی مدیرکل خدمات مسکن و امور بهره‌برداران معاونت مسکن مرکز خدمات به همراه مهندس جهانبخشیان مسئول فنی و عمرانی این معاونت از پروژه در حال ساخت 364 واحدی سهندیه بازدید کردند.
   در این بازدید، مهندس مستمع مدیر عامل شرکت آذرمبنا و مسئول این پروژه گزارش کاملی از روند پایانی این مجتمع ارائه کرد و گفت: طبق قرارداد تعاونی مسکن مهر شماره یک سردرود و مرکز خدمات استان، این پروژه از 15 خرداد سال 96 به‌صورت موقت و در اوایل تیرماه به‌صورت کامل آماده واگذاری خواهد شد.
   وی ادامه داد: در این پروژه، تمامی استانداردهای ایمنی ساختمان را رعایت کرده‌ایم؛ حتی در استفاده از وسایل ساختمانی می‌توانیم ادعا کنیم که از جنس درجه‌یک ایرانی در تمامی مراحل ساخت‌وساز استفاده‌شده است.
   آقای خان احمدی ضمن تشکر از زحمات متصدیان پروژه، پیشرفت این مجتمع را خوب و مطابق با قرارداد ارزیابی کرد و افزود: این پروژه ازجمله مجتمع‌های قابل‌قبول مرکز خدمات است که تمامی استانداردهای ساختمانی را رعایت کرده است و امیدواریم مورد رضایت طلاب عزیز نیز واقع شود.
   در این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی مدیر مرکز خدمات استان، از زحمات همه‌کسانی که در ساخت این مجتمع همت داشتند قدردانی کرد و اظهار داشت: تعاونی مسکن مهر سردرود در ساخت این مجتمع همکاری مناسبی با طلاب و مرکز خدمات داشته است که جای تشکر و قدردانی دارد.
   شایان‌ذکر است، این پروژه 364 واحدی در فاز 4 شهر جدید سهند به نام مجتمع مسکونی سهندیه قرار دارد که ساخت آن حدود دو سال طول کشیده است.
   این پروژه به‌صورت اجاره به‌شرط تملیک دولتی 99 ساله است که تعداد 175 نفر از طلاب تبریز و روحانیون طرح هجرت و سایر عزیزان در این پروژه ثبت‌نام کرده‌اند که مطابق با قرارداد به‌صورت رسمی اوایل تیرماه سال جاری افتتاح خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: