مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست توجیهی متقاضیان مسکن در شهرکرد برگزار شد

   کد: 10651
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
   شهرکرد/ نشست توجیهی متقاضیان مسکن استان چهارمحال و بختیاری در مهدیه مصلی امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، نشست توجیهی متقاضیان مسکن استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین مختاری مدیر مرکز خدمات استان و آقای خان احمدی معاون خدمات مسکن و امور بهره‌برداران معاونت مسکن مرکز خدمات در مهدیه مصلی امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار شد.
   در ابتدای جلسه، حجت الاسلام و المسلمین مختاری مدیر مرکز خدمات استان به تبیین خدمات ارائه شده توسط مرکز خدمات پرداخت و گفت: مرکز خدمات تلاش می‌کند تا با کاهش مقداری از مشکلات طلاب و روحانیون، آنها با دغدغه کمتری به امور طلبگی ازجمله تحصیل، تدریس و تحقیق بپردازند.
   وی، مسکن را یکی از مشکلات اساسی طلاب عنوان کرد و گفت: فعالیت در زمینه تأمین مسکن همواره یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین کارها بوده است و حل این مشکلات نیازمند همکاری مرکز خدمات، طلاب عزیز و مسئولان است.
   وی اظهار داشت: تمامی سعی و تلاش کارشناسان بخش مسکن بر این است که ابعاد فنی، حقوقی و مالی را با دقت بررسی کرده و با توجه به توان مالی طلاب و ضمن استفاده از ظرفیت‌های موجود، ان شاء الله مشکلات طلاب استان در زمینه مسکن را رفع کنند.
   در ادامه جلسه، آقای خان احمدی در خصوص سیاست‌های جدید مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، طرح جامع مسکن و همچنین اقدامات انجام شده در مورد مسکن طلاب استان گزارشی ارائه کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.