مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از مراحل ساخت پروژه مسکن مهر طلاب آمل

   کد: 10611
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۱
   ساری/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران از پیشرفت پروژه و مراحل ساخت مسکن مهر آمل بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران، حجت الاسلام و المسلمین جواد فلاح مدیر مرکز خدمات استان از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر شهرستان آمل بازدید کرد.
   مدیر مرکز خدمات استان در بازدید از بخش‌های مختلف واحدها و محوطه مسکن طلاب آمل، ضمن ابلاغ سلام حجت الاسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات کشور به مدیر پروژه گفت: این پیگیری‌های مجدانه شما در به پایان رساندن پروژه مسکن مهر طلاب آمل خیلی محسوس بوده و موجب رضایت می‌باشد .
   در ادامه مهندس اصغری مدیر پروژه مسکن مهر ضمن ارائه گزارشی از پیگیری‌های انجام شده و آماده نمودن مراحل ساخت و نازک کاری، افزود: بعد از نصب درب و پنجره و کنتر گاز، در حال پیگیری آسفالت، برق، آب و محوطه سازی پروژه هستیم.
   وی در مورد زمان واگذاری واحدها به طلاب محترم گفت: به حول و قوه الهی ان‌شاءالله بعد از ماه مبارک رمضان آمادگی لازم جهت واگذاری 43 واحد به متقاضیان محترم را داریم.
   وی در ادامه گفت: اگر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه زمینی را برای ساخت مسکن برای طلاب فراهم نماید این شرکت با افتخار آمادگی ساخت مسکن برای طلاب گرامی را دارد.
   شایان ذکر است در این بازدید مهندس محمدی کارشناس مسکن مرکز خدمات و نمایندگان سازمان ملی زمین و معاون اداره راه و شهرسازی آمل و جمعی از طلاب شهرستان آمل نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.