مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان کردستان برگزار شد

   کد: 10079
   ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
   سنندج/ دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان کردستان در دفتر معاون عمرانی استانداری برگزار شد.
   دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان کردستان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان کردستان در سال 95 در دفتر معاون عمرانی استانداری برگزار شد.
   در این جلسه که با حضور مسئولین ستادی موسسه مسکن طلاب و روحانیون، مدیر مرکز خدمات استان و تعدادی از مسئولین استانی برگزار شد، ساماندهی مسکن طلاب و روحانیون استان در دستور کار قرار گرفت.
   در این نشست در خصوص افزایش متراژ زمین معرفی‌شده از سوی اداره راه و شهرسازی جهت ساخت ساختمان مرکز خدمات استان در شهر سنندج بحث و گفتگو شد و افزایش متراژ به تصویب رسید.
   برگزاری جلسه جهت رفع موانع و پیگیری امور اداری در مورد مصوبات جدید، به‌صورت هر دو ماه یک‌بار از دیگر مصوبات این جلسه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.