مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان برگزار شد
   کد: 9836
   ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
   زنجان/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان دیدار و گفتگو کردند.
   جلسه مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار که روز دوشنبه یازدهم بهمن‌ماه 95 برگزار شد
   مهندس گلشنی منفرد رابط مسکن مرکز خدمات استان و مهندس یگانه کارشناس معاونت مسکن شهری زنجان حضور داشتند.
   حجت الاسلام والمسلمین صبری نیا ضمن اشاره به مشکلات در حال حاضر طلاب و روحانیون افزود: حدود 520 نفر از طلاب و روحانیون در سطح استان نیاز به مسکن دارند، که امیدواریم با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بتوانیم این مشکل را رفع کنیم.
   مهندس مقدم نیز با مثبت ارزیابی کردن همکاری‌ها، به وجود ظرفیت‌های موجود اشاره و خاطرنشان کرد: تعدادی از پروژه‌های در حال احداث بنیاد مسکن در آینده نزدیک آماده تحویل می‌باشند که امیدواریم بتوانیم با تفاهم و تعامل دو طرف این پروژه‌ها را در اختیار مرکز خدمات و طلاب قرار دهیم.
   بحث تفاهم‌نامه‌های مسکن شهری و روستایی و همچنین پروژه‌های 24 واحدی شاهد زنجان و 9 واحدی شهرستان خرمدره از موارد دیگری بود که در این جلسه موردبررسی قرار گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.