مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه توجیهی طلاب متقاضی مسکن در شهرستان نکاء و بهشهر برگزار شد

   کد: 9778
   ۱۳۹۵/۱۱/۰۷
   ساری / جلسه توجیهی طلاب متقاضی مسکن نکاء و بهشهر در استان مازندران با حضور معاون عمرانی موسسه مسکن طلاب و روحانیون در شهرستان نکاء برگزار شد.
   جلسه توجیهی طلاب متقاضی مسکن در شهرستان نکاء و بهشهر برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران، جلسه توجیهی طلاب متقاضی مسکن در شهرستان بهشهر و نکاء به‌منظور اطلاع‌رسانی از شرایط ثبت‌نام، با حضور مهندس سجادی مدیر امور بهره برداران موسسه مسکن طلاب و روحانیون، مهندس جهان بخشیان مدیر امور خدمات این موسسه، مهندس محمدی کارشناس مسکن مرکز خدمات استان و اعضای پروژه مسکن مهر در مدرسه علمیه امام جعفر صادق (ع) نکاء برگزار شد.
   در ابتدای جلسه، مهندس سجادی ضمن قدردانی از حضور طلاب محترم متقاضی در مسکن شهرستان نکاء و بهشهر توضیحاتی را پیرامون کلیه خدمات و تسهیلات در بحث مسکن برای طلاب گرامی ارائه کرد.
   مهندس محمدی کارشناس مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران نیز شرایط ثبت‌نام در مسکن طلاب شهرستان نکاء را و همچنین مسکن روستایی و شخصی برای حضار توضیح داد.
   شایان ذکر است در پایان جلسه به تمام سؤالات و ابهامات طلاب پاسخ کامل داده شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.