مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ارومیه

   مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان آذربایجان غربی بررسی شد

   کد: 9753
   ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
   ارومیه/ دومین جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان آذربایجان غربی با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ارومیه برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان آذربایجان غربی بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان غربی، در راستای اجرای تفاهم‌نامه سه‌جانبه مرکز خدمات با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بنیاد علوی، دومین جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان با حضور مهندس نصر مدیرکل راه و شهرسازی استان و مهندس اصل بیگی معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن و مهندس صمصامی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن، در محل مرکز خدمات ارومیه برگزار شد.
   در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین راحلی مدیر مرکز خدمات استان ضمن خوش‌آمد گویی، اظهار داشت: روحانیت از پیشتازان نهضت و از مؤلفه‌های اصلی امنیت و پایداری نظام است و در عین حال طلاب و روحانیون جزء اقشار کم درآمد هستند و نیاز است دستگاه‌های اجرایی کشور حمایت بیشتری از این قشر داشته باشند تا با دغدغه کمتری به رسالت اصلی خود بپردازند.
   وی ابراز امیدواری کرد برگزاری چنین جلساتی موجبات ارائه خدمات مطلوب تر به سربازان حضرت ولیعصر (عج) را فراهم آورد و باعث تسهیل در ارائه خدمات مرکز گردد.
   مدیرکل راه و شهرسازی نیز با استقبال از طرح‌ها و نظرات مدیر مرکز خدمات استان و کارشناس مسکن این مرکز، بر بهبود و تسهیل در ارائه خدمات تأکید کرد و افزود: اداره کل راه و شهرسازی از هیچ‌گونه کمکی در جهت رفع مشکلات مسکن طلاب استان دریغ نخواهد کرد.
   همچنین معاونین مسکن روستایی و شهری بنیاد مسکن نیز راهکارهایی را برای ارائه خدمات بیشتر و پیگیری‌های لازم توسط بنیاد مسکن ارائه کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.