مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • پیگیری پروژه مسکن طلاب استان البرز در جلسه با استاندار
   کد: 9656
   ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
   کرج/ سومین جلسه پیگیری و بررسی فرآیند تأمین مسکن طلاب و روحانیون و ساخت مجموعه اداری مرکز خدمات استان البرز و با حضور استاندار و جانشین موسسه مسکن طلاب برگزار شد.
   پیگیری پروژه مسکن طلاب استان البرز در جلسه با استاندار

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، سومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان در استانداری برگزار شد.
   در این جلسه در خصوص مسکن طلاب و زمین اداری مرکز خدمات استان بحث و بررسی صورت پذیرفت و با دستور استاندار، مقرر شد استانداری و سازمان برنامه‌وبودجه حداکثر مساعدت در زمینهٔ ساخت این مجموعه را داشته باشند.
   آقای طهایی استاندار البرز با اشاره به زندگی یکی از علمای شاهرود، طلاب را جزء کم‌درآمدترین اقشار جامعه توصیف و اضافه کرد: باید ظرفیت‌های استانی تا حد امکان در اختیار این قشر عزیز قرار گیرد و بنده و تمام مسئولین استان آمادگی هرگونه همکاری و تعامل در این زمینه را داریم.
   در ادامه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علا رفیعی جانشین رئیس موسسه مسکن طلاب و روحانیون کشور گزارشی از طلاب و روحانیون فاقد مسکن ارائه کرد و آماری را از خدمات فنی و مهندسی انجام‌شده توسط موسسه مسکن طلاب و روحانیون از جمله ساخت حدود 14 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور ارائه کرد.
   اولویت پیگیری مسکن طلاب بر اساس تمکن مالی و حوزه جغرافیایی محل سکونت روحانیون و ارائه اطلاعات طلاب و روحانیون واجد شرایط به معاونت امور عمرانی استانداری ازجمله مصوبات این جلسه بود.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین ستوده مدیر مرکز خدمات استان البرز، خسرو ارتقائی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ذبیح الله قائمی رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان، ابوالفضل فانی مدیرکل دفتر فنی استانداری، عباس کلائی معاون فنی و اجرایی سازمان برنامه‌وبودجه، غلامرضا عبدی معاون فنی دیوان محاسبات البرز و عبدالله غلام‌زاده کارشناس مسکن مرکز خدمات البرز از دیگر حاضرین در این جلسه بودند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.