مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان زنجان برگزار شد
   کد: 9503
   ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
   زنجان/ اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان زنجان با حضور استاندار و اعضای این شورا در استانداری برگزار شد.
   اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان زنجان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان، با حضور مهندس امیری استاندار زنجان، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی مدیرکل دفتر پیگیری‌ها و جذب ظرفیت‌های موسسه مسکن طلاب و روحانیون و اعضای شورای سیاست‌گذاری مسکن استان در استانداری برگزار شد.
   در ابتدای جلسه استاندار زنجان ضمن عرض خیر مقدم، به افزایش همکاری استانداری با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تأکید کرد و افزود: تمامی ارگان‌ها و سازمان‌های استان تعامل خوب و سازنده‌ای با مرکز خدمات به منظور کاهش مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان خواهند داشت.
   در ادامه، حجت الاسلام والمسلمین صبری نیا مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، ضمن قدردانی از استاندار، بابت حضور در جلسه و رسیدگی به وضعیت مسکن طلاب اظهار داشت: امیدواریم با تشکیل این جلسه و با همفکری و مساعدت‌های اعضا، جهت رفع مشکلات مسکن طلاب قدمی را برداریم.
   همچنین حجت الاسلام والمسلمین رفیعی با اشاره به فعالیت‌های مرکز خدمات در کشور و آمار طلاب و روحانیون تحت پوشش این مرکز، ابراز امیدواری کرد با همکاری اعضا و تأمین زمین و مسکن مناسب و با استفاده از ظرفیت‌های استانی بتوانیم دغدغه‌های فکری طلاب را بابت مسکن در حد توان رفع نماییم.
   در پایان جلسه هر کدام از اعضا نظرها و پیشنهادهای خود را به منظور افزایش همکاری‌های سازمان‌های مختلف در همکاری با مرکز خدمات با هدف کاهش مشکل مسکن طلاب و روحانیون استان بیان کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.