مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان کرمان برگزار شد
   کد: 9385
   ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
   کرمان/ دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان کرمان با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و مدیرعامل موسسه مسکن طلاب و روحانیون برگزار شد.
   دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان کرمان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان، دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان ، در محل سالن همایش‌های استانداری استان برگزار شد.
   در ابتدای جلسه، حجت الاسلام و المسلمین دهقانی مدیر مرکز خدمات استان، در جمع اعضای شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان، با ارائه گزارشی از جلسه قبل به پیگیری مصوبات آن پرداخت.
   وی در ادامه با معرفی اعضای شرکت کننده در جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون ابراز داشت: امیدواریم مشکلات طلاب با مصوبات و تصمیمات این جلسه برآورده شود.
   در ادامه جلسه، مدیرعامل موسسه مسکن طلاب و روحانیون، ضمن تشکر از حضور آیت‌الله جعفری نماینده ولی‌فقیه در استان ، ابراز داشت: مسکن مشکلی اساسی برای جامعه امروز است و روحانیون نیز از این مشکل استثناء نیستند.
   حجت الاسلام و المسلمین اکبری با اشاره به فعالیت‌های مرکز خدمات گفت: مرکز خدمات به دستور امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) از سال 1370 با هدف کاهش برخی از مشکلات طلاب و روحانیون در راه تبلیغ علوم دینی تأسیس شده است.
   معاون مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با اشاره به وجود نقص‌های موجود در طرح مسکن مهر اظهار داشت: اگر در این طرح حضور روحانیون در مجتمع‌ها دیده می‌شد هم مشکل مسکن طلاب حل می‌شد و هم مردم از حضور روحانیون استفاده بیشتری می‌بردند.
   وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی با مجاهدت‌های روحانیت به پیروزی رسیده است، تصریح کرد: نظام باید حضور روحانیون در بین مردم را حفظ کند و نگذارد فاصله بین مردم و روحانیون زیاد شود.
   حجت الاسلام و المسلمین اکبری با تأکید بر لزوم تشکیل ماهانه جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون، اظهار داشت: اگر مشکلات طلبه‌ها در زمینه معیشت حل شود به حل برخی مشکلات دیگر جامعه نیز کمک می‌کند، چراکه برطرف کردن بعضی از این مشکلات میسر نمی‌شود مگر با حضور روحانیون در بین مردم و جامعه.
   وی با بیان اینکه با وجود انسجام بین مسئولان استان انتظار می‌رود مشکلات به سرعت بیشتری حل شود، اظهار داشت: همدلی در بین مسئولان مهم‌ترین رمز موفقیت در حل مشکلات خواهد بود.
   در ادامه جلسه سایر اعضا با بیان دیدگاه‌های خود درباره تأمین مسکن طلاب و روحانیون پرداختند و بر حل مشکلات تأکید کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.