مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • با حضور مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان البرز بررسی شد
   کد: 9338
   ۱۳۹۵/۰۹/۲۴
   کرج/ نشست مشترک مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز و مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با هدف رفع مشکلات طلاب استان برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان البرز بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین کیهانی معاون مرکز خدمات حوزه های علمیه استان با هدف بررسی و تخصیص واحدهای مسکونی مسکن مهر شهر جدید هشتگرد با مدیر عامل شرکت عمران این شهر دیدار و گفتگو کرد.
   در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین کیهانی به معرفی مرکز خدمات حوزه های علمیه و فعالیت های این مرکز در تامین مسکن طلاب استان پرداخت و خواستار همکاری مسئولین استانی با این مرکز شد.
   در ادامه مهندس غلامزاده کارشناس مسکن مرکز خدمات استان نیز گزارشی از پروژه های قبلی مسکن هشتگرد ارائه و آمار درخواستهای متقاضیان مسکن مهر شهر جدید هشتگرد را مطرح کرد.
   آقای مهندس میریان مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ضمن استقبال از طرح مرکز خدمات در رفع مشکل مسکن طلاب و روحانیون استان، قول همکاری جهت حل مشکل طلاب و روحانیون استان را داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.