• [ اخبار مسکن ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • به منظور پیگیری در خصوص تکمیل واحدهای پروژه های کرمان و بم
   بازدیدی از پروژه های مسکن مهر 96 واحدی کرمان و 64 واحدی بم صورت پذیرفت
   کد: 9254
   ۱۳۹۵/۰۹/۱۶
   مؤسسه مسکن/ به منظور اطلاع از پیشرفت فیزیکی پروژه ها و آماده سازی آن جهت واگذاری به متقاضیان صورت پذیرفت.
   بازدیدی از پروژه های مسکن مهر 96 واحدی کرمان و 64 واحدی بم صورت پذیرفت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان، با حضور مدیر خدمات مسکن مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) و معاون مسکن مرکز خدمات استان، بازدیدی از پروژه های مسکن مهر 96 واحدی طلاب کرمان و 64 واحدی بم صورت پذیرفت.
   در این بازدید که به منظور اطلاع از پیشرفت فیزیکی پروژه و آماده سازی آن جهت واگذاری به متقاضیان بعمل آمد؛ پیشرفت پروژه قابل قبول ارزیابی شده و در همین راستا جلسه ای با حضور آقایان حجت الاسلام و المسلمین دهقانی مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کرمان و مهندس عرب نژاد مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان کرمان برگزار شد.
   در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دهقانی از تلاش های آقای مهندس عرب نژاد تشکر نموده و پیگیری های ایشان را شایسته تقدیر دانستند. سپس مدیر خدمات مسکن مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون به تشریح روند تکمیل پروژه پرداخته و درخصوص چگونگی واگذاری واحدها به متقاضیان، مذاکراتی صورت گرفت.
   در ادامه جلسه آقای مهندس عرب نژاد اظهار داشت: تمامی تلاش خود را در جهت تکمیل هرچه سریعتر واحدها و تحویل به متقاضیان بکار خواهد گرفت. همچنین در این مذاکرات مقرر گردید به منظور واگذاری واحدها، لیست انتخاب واحد از سوی مرکز خدمات به سازمان همیاری ارسال و پیمانکار نیز نسبت به تکمیل اندک کارهای باقیمانده در پروژه اقدام نماید.

   بازدید از پروژه مسکن مهر 96 واحدی طلاب کرمان که آماده واگذاری و تحویل به متقاضیان می باشد نیز مرحله بعدی این مأموریت بود که در این بازدید مذاکراتی در خصوص راهکارهای تسریع در امر تسویه حساب اعضاء با مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) صورت پذیرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: