مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان فارس مورد ارزیابی قرار گرفت
   کد: 9218
   ۱۳۹۵/۰۹/۱۲
   شیراز/ نمایندگان صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات، نحوه عملکرد صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان فارس را مورد ارزیابی قرار دادند.
   صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان فارس مورد ارزیابی قرار گرفت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین عباسپور مدیر مرکز خدمات استان، ضمن عرض خوش آمد گویی به حضار، خواستار افزایش ظرفیت پرداخت وام برای این استان شد و خاطرنشان کرد: استان فارس با داشتن بیش از 8000 طلبه در 105 مدرسه علمیه به پشتیبانی ویژه نیاز دارد و ضرورت تخصیص سهمیه وام بیشتر برای این استان محسوس است.
   آقای رنجبر، معاون جذب و تسهیلات صندوق توضیحاتی را در مورد اهداف و برنامه های آتی صندوق ارائه کرد و افزود: مراکز خدمات حوزه‌های علمیه در استان‌ها باید به جذب حداکثری تسهیلات از محل منابع استانی اقدام کنند.
   همچنین آقای آمره بازرس هیئت‌مدیره صندوق قرض‌الحسنه و آقای حسینی رئیس اداره نظارت صندوق، گزارشی از بازرسی به عمل آمده از وضعیت پرونده‌های تشکیل شده و مشکلات آنها بیان کردند.
   به گزارش کاربر صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان فارس تعداد پرونده‌های تشکیل شده بالغ بر 600 پرونده اعلام شده است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری پرداخت وام‌ها نسبت به سال قبل، رشد یک و نیم برابری داشته باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.