مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن حوزویان استان زنجان بررسی شد
   کد: 9200
   ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
   زنجان/ مدیر مرکز خدمات و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به‌منظور رفع مشکل مسکن طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.
   مشکلات مسکن حوزویان استان زنجان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، حجت الاسلام والمسلمین صبری نیا مدیر مرکز خدمات استان ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیت‌ها و خدمات مرکز، خاطر نشان کرد: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به دستور امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) تشکیل شد و در پی آن است که روحانیون نیز مانند دیگر اقشار جامعه از حداقل امکانات معیشتی جامعه برخوردار شوند که ازجمله مهم‌ترین نیازها می‌توان به مسکن اشاره کرد.
   مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، در ادامه خواستار افزایش همکاری مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شد و افزود: امیدواریم با همکاری و تعامل خوب دو مجموعه بتوانیم مشکلات طلاب فاقد و متقاضی مسکن را با ارائه تسهیلات ویژه حل کنیم.
   همچنین در ادامه جلسه، مهندس صنعتی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز با تأکید بر اهمیت رفع مشکل مسکن روحانیون افزود: امیدواریم در آینده نزدیک با همکاری و تعامل دو مجموعه از دغدغه‌های مسکن طلاب و مشکلات آنها کم کنیم.
   وی با اشاره به پر بودن ظرفیت فعلی مسکن مهر ابراز داشت: با برنامه ریزی منظم و همکاری مجموعه های استانی، در روزهای نه چندان دور می‌توانیم خلأ مسکن را پر کنیم.
   مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در ادامه به معاونین خود دستور داد با بررسی تفاهم‌نامه موجود، پروژه‌ها را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قرار دهند.
   شایان ذکر است، نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن و همچنین مهندس گلشنی کارشناس مسکن خدمات حوزه‌های علمیه استان نیز در این جلسه حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.