مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دومین نشست شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان البرز برگزار شد
   کد: 9067
   ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
   کرج / دومین نشست شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان با حضور اعضای شورا به‌منظور بررسی وضعیت مسکن حوزویان استان در استانداری برگزار شد.
   دومین نشست شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان البرز برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، با توجه به دستور استاندار البرز در جلسه قبل مبنی بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود استان در حوزه مسکن برای حل مشکل مسکن حوزویان استان، این موضوع در دستور کار جلسه قرار گرفت.

   حجت الاسلام والمسلمین ستوده مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه در مورد لزوم توجه به حفظ ارزش‌های نظام اسلامی مطالبی را ارائه و آمار جامعه هدف از طلاب و روحانیون جهت استفاده از تسهیلات مسکن استانی را اعلام کرد و همچنین مشکلات مانع در انجام این کار را توضیح داد.

   آقای دکتر فانی مدیرکل دفتر فنی استانداری و مهندس غریبی رئیس گروه شهرسازی و معماری استانداری از اعضاء این جلسه بودند که به معرفی پروژه‌های فاقد متقاضی در مسکن مهر شهرک ابریشم، ماهدشت و شهر جدید هشتگرد پرداختند.

   همچنین آقای مهندس رحیمی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از آمادگی جهت واگذاری زمین در 14 روستا با امضای تفاهم‌نامه با مرکز خدمات خبر داد.

   قابل‌ذکر است بنیاد مسکن تعداد 200 واحد مسکونی واقع در شهرستان اشتهارد را جهت ارائه به طلاب و روحانیون معرفی کرد.

   از مصوبات این نشست توافق با امکان جانمایی توسط طلاب متقاضی در مسکن مهر شهرک ابریشم بود که بر اساس این موضوع متقاضی می‌تواند با واریز 70 درصد مبلغ، واحد موردنظر خود را انتخاب نماید.

   همچنین در این جلسه مقرر شد با توجه به اشراف اداره کل امور اجتماعی استانداری البرز به موضوعات مطروحه، از مدیرکل این اداره نیز برای شرکت در جلسه آتی دعوت به عمل آید و همین‌طور مقرر شد جلسه بعدی با حضور استاندار استان و سایر اعضا در محل دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار شود.

   مهندس باقر نیا مدیرکل راه و شهرسازی، مهندس حسینی معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی و مهندس غلامزاده کارشناس مسکن مرکز خدمات استان از دیگر اعضای حاضر در جلسه بودند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.