مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • با حضور مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات
   مشکلات صندوق قرض‌الحسنه استان خوزستان بررسی شد
   کد: 8851
   ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
   اهواز/ مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات در جلسه بررسی مشکلات وام طلاب خوزستان گفت: طلاب عزیز باید بدانند در صورت تأخیر در پرداخت اقساط، پرداخت وام به سایر طلبه‌ها را دچار مشکل می‌کنند.
   مشکلات صندوق قرض‌الحسنه استان خوزستان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خوزستان، با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین علائیان مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات، مهندس آمره بازرس صندوق، حجج‌اسلام مکیان و روشن نیا مسئولین نمایندگی‌های جنوب و شمال خوزستان جلسه بررسی موانع و مشکلات وام طلاب خوزستان در مرکز خدمات استان برگزار شد.

   در این جلسه گزارش کاملی از وضعیت پرداخت وام به طلاب متأهل و مجرد غیر شاغل برادر و خواهر استان خوزستان ارائه و جذب اعتبارات استان نزدیک به 73 درصد اعلام شد.

   در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین علائیان با اشاره معوقات  استان خوزستان گفت: باید تدابیر لازم جهت ترغیب طلاب به پرداخت اقساط اندیشیده شود تا امکان پرداخت وام به سایر طلاب مهیا شود.

   مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات با تأکید بر به‌روز شدن متقاضیان وام افزود: طلاب عزیز باید بدانند در صورت تأخیر در پرداخت اقساط، پرداخت وام به سایر طلبه‌ها را دچار مشکل می‌کنند.

   گفتنی است در حال حاضر پرداخت وام ازدواج، خرید کالا، مسکن در استان خوزستان به‌روز شده است و صف در انتظار وام در بخش احتیاجات ضروری بوده که مقرر شد با استفاده از ظرفیت خیرین و صندوق قرض‌الحسنه زمان انتظار دریافت این وام نیز به حداقل برسد.

   شایان‌ذکر است تاکنون نزدیک به 9000 خدمات کارت‌بانک ملی بین طلاب محترم خوزستانی توزیع‌شده است و در تابستان امسال با عنایت مدیرعامل صندوق قرض، وام خرید لوازم سرمایشی به طلاب مناطق محروم استان پرداخت شد.





   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.