مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در دیدار با معاون اداره راه شهرسازی شهرستان کامیاران؛

   ظرفیت‌های مسکن شهرستان کامیاران بررسی شد

   کد: 8801
   ۱۳۹۵/۰۷/۲۵
   سنندج/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان باهدف پیگیری ظرفیت‌های موجود مسکن در شهرستان کامیاران با معاون اداره راه و شهرسازی این شهرستان دیدار کرد.
   ظرفیت‌های مسکن شهرستان کامیاران بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین حسینی فر مدیر مرکز خدمات استان، طی دیداری با معاون اداره راه و شهرسازی شهرستان کامیاران ظرفیت‌های موجود مسکن مهر و همچنین زمین‌های با کاربری مسکونی در شهرستان را جهت واگذاری به طلاب و روحانیون مستقر موردبررسی قرار دادند.
   در این دیدار مصوب شد لیستی از طلاب و روحانیون ساکن شهرستان که فاقد مسکن هستند به اداره راه و شهرسازی اعلام شود تا از ظرفیت‌های خالی مسکن موجود بهره‌مند شوند.
   در پایان این دیدار مدیر مرکز خدمات استان از تلاش‌ها و پیگیری‌ها اداره‌ی راه و شهرسازی این شهرستان تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود با برنامه‌ریزی و تلاش هرچه بیشتر بتوان زمینه بهره‌مندی طلاب و روحانیون شهرستان کامیاران را ظرفیت‌های موجود مسکن فراهم کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.