مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه توجیهی مسکن مهر شهرستان آمل برگزار شد

   کد: 8399
   ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
   ساری/ جلسه توجیهی طلاب متقاضی مسکن مهر شهرستان آمل با حضور مدیر مرکز خدمات استان مازندران در سالن اجتماعات حوزه‌علیمه امام حسن عسگری (ع) برگزار شد.
   جلسه توجیهی مسکن مهر شهرستان آمل برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین فلاح مدیر مرکز خدمات استان ضمن دعوت از همه طلاب به تأسی از زندگی علمای گذشته، بر اهمیت موضوع معیشت و مسکن طلاب تأکید و توضیحاتی در مورد تلاش‌هایی که تاکنون مرکز خدمات حوزه در بحث وام بلاعوض، وام قرض‌الحسنه و معیشت انجام داده است ارائه کرد.
   در ادامه آقای مهندس مهیار محمدی کارشناس مسکن مرکز خدمات استان با بیان مواردی که طلاب محترم باید درباره پروژه مسکن مهر آمل انجام دهند گفت: ان‌شاءالله درصورتی‌ که طلاب فرآیند ثبت‌نام را کامل انجام دهند پیشرفت کار سریع‌ تر خواهد شد.
   همچنین آقای مهندس تقی پور معاون اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل ضمن بیان توضیحاتی درباره ویژگی‌های این پروژه از جمله مکان، راه دسترسی، قیمت تقریبی هر واحد و مهلت پرداخت گفت: یک واحد 85 متری به‌ عنوان نمونه با مشاعات، انباری و پارکینگ به 127 متر خواهد رسید که قیمت آن به‌ صورت علی الحساب 684,000,000 میلیون ریال برآورد شده است که 300,000,000 میلیون ریال وام مسکن مهر دولتی به آن تعلق می‌گیرد.
   وی در ادامه آورده هر طلبه را در زمان ثبت‌نام 150,000,000 میلیون ریال اعلام و اضافه کرد: این مبلغ باید به‌ صورت نقدی پرداخت شود تا فرم  قرارداد برای متقاضی صادر شود.
   معاون اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل در خصوص سؤال یکی از طلاب در موضوع نحوه انتخاب واحدها عنوان کرد: تقسیم واحدها با توجه به امتیازات طلاب توسط مرکز انجام می‌گیرد.
   شایان‌ذکر است این جلسه با حضور 40 نفر از طلاب متقاضی مسکن شهرستان آمل تشکیل شد و مقرر گردید طلاب محترم هرچه زودتر نسبت به تکمیل آورده اولیه اقدام کنند تا افراد جدید جایگزین آن‌ها نشود.

   در این جلسه همچنین بر این موضوع که به دلیل ظرفیت محدود، تقدم ثبت نام ملاک عضویت در پروژه خواهد بود، تاکید شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.