مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل امور بیمه‌های مرکز خدمات تشریح کرد

   سهم مشارکت طلاب در بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی

   کد: 8397
   ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
   مدیرکل امور بیمه‌های مرکز خدمات علاوه بر اعلام سهم مشارکت طلاب در بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی، بیمه را یکی از خدمات ارزشمند مرکز خدمات عنوان کرد.
   سهم مشارکت طلاب در بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی

   حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین عدالت در گفتگو با روابط عمومی معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گفت: یکی از خدمات ارزشمند سال‌های اخیر مرکز خدمات، بیمه تکمیلی "درمان" و " عمر و حادثه" طلاب بوده است که بخشی از حق بیمه توسط مرکز و بخشی دیگر توسط خود طلاب پرداخت می‌شود.


   ادامه مطلب

   عبدالوهب عطایی
   19/07/1395  08:51
   پاسخ 1 0
   خدا رو شکر ما که از بیمه راضی هستیم
   نوری
   03/09/1395  13:39
   0 0
   باسلام برخی از خانواده ها ی محترم طلاب فرد معلول دارند جدای ازاینکه این غمی است که خانواده مادام العمر با آن مواجه است، هزینه های زیادی را برخانواده تحمیل می کند، ضمن اینکه با شهریه محدود و مخارج زندگی و.. به نظر می آید مرکز خدمات دراین خصوص باید گام موثر بردارد. باتشکر

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.