مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات بیمه‌ای طلاب استان‌های منطقه مرکز جنوب کشور بررسی شد

   کد: 8385
   ۱۳۹۵/۰۶/۰۱
   شهر کرد/ جلسه شورای منطقه‌ای مدیران مراکز خدمات مرکز جنوب کشور با حضور معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات در شهرکرد برگزار شد.
   مشکلات بیمه‌ای طلاب استان‌های منطقه مرکز جنوب کشور بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، در این جلسه که به‌منظور بررسی موانع و مشکلات بیمه‌ای طلاب و روحانیون به‌صورت کارگاهی برگزار شد، مدیران مراکز خدمات و شرکت بیمه آسیا استان‌های منطقه مرکز جنوب کشور حضور داشتند.
   حجت الاسلام و المسلمین حسام افروز معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات در این جلسه با بیان اینکه کسب رضایت سربازان امام زمان(عج) مهم‌ترین هدف ما در مرکز خدمات است گفت: رفع مشکلات بیمه‌ای قدم کوچکی است که در راستای تسهیل درمان و طلاب و روحانیون و خانواده‌هایشان بر می‌داریم تا یکی از حداقل‌های حقوق شهروندی یعنی بیمه را برای این قشر عزیز فراهم کنیم.
   وی با بیان اینکه کسب رضایت مردم کسب رضای خداوند را به همراه خواهد داشت از مدیران ارشد بیمه آسیا خواست دنیا و آخرتشان را برای سودرسانی بیشتر تباه نسازند.
    در ادامه جلسه دکتر نوراللهی قائم مقام شرکت بیمه آسیا گفت: این شرکت تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا در راستای تفاهم‌نامه بین دو مجموعه بهترین خدمت را به طلاب و روحانیون ارائه کند.
   وی ضمن تقدیر از همکاری خوب مرکز خدمات با این شرکت گفت: شرکت بیمه آسیا موفق شد در سال گذشته با حداقل ضرر دهی جزء 10 بیمه برتر کشور شناخته شود.
   دکتر نوراللهی در ادامه بر ارائه راهکارهای مناسب برای حل مشکلات موجود و بسترسازی برای خدمت‌رسانی بهتر به سربازان امام زمان(عج) تأکید کرد.
   در این جلسه مدیران مراکز خدمات استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد، یاسوج و مرکز خدمات کاشان و مسئولین نمایندگی‌های شهرضا و گلپایگان و همچنین حجج اسلام و المسلمین میراحمدی رئیس امور استان‌های مرکز خدمات و عدالت مدیرکل امور بیمه‌های مرکز خدمات نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.