مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در جلسه معارفه مدیر جدید بیمه آسیا استان کرمان عنوان شد :

   کسب رضایت کامل طلاب و روحانیون هدف اصلی بیمه آسیا است

   کد: 8384
   ۱۳۹۵/۰۶/۰۱
   کرمان/مدیر بیمه آسیا استان کرمان گفت: همکاری و تفاهم بین بیمه آسیا و مرکز خدمات ارزشمند است و باید طوری برنامه‌ریزی شود حتی یک نارضایتی در مورد خدمات درمان و بیمه تکمیلی هم وجود نداشته باشد.
   کسب رضایت کامل طلاب و روحانیون هدف اصلی بیمه آسیا است

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان، مراسم معارفه رئیس جدید بیمه آسیا استان با حضور مدیر مرکز خدمات استان و مدیر سابق و کارکنان این شرکت در محل دفتر شرکت بیمه آسیا برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دهقانی مدیر مرکز خدمات استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای ارجی مدیر سابق شرکت بیمه آسیا، پیرامون نحوه همکاری بین مرکز خدمات و بیمه آسیا توضیحاتی را بیان و عنوان کرد: با همکاری خوبی که در زمان مدیر سابق بین این دو مجموعه وجود داشت توانستیم رضایت نسبی طلاب را نسبت به خدمات بیمه تکمیلی را فراهم سازیم.
   در ادامه آقای بنانی مدیر جدید بیمه آسیا با عرض خیر مقدم به حاضرین و تشکر از زحمات مدیر سابق، انعقاد قرارداد با مرکز خدمات را افتخاری برای بیمه آسیا دانست و اظهار امیدواری کرد: با روابط صمیمی و هدفمندی که حاکم بر این دو ارگان است، بتوانیم رضایت کامل جامعه هدف را به همراه داشته باشیم.
   وی افزود: همکاری و تفاهم بین بیمه آسیا و مرکز خدمات ارزشمند است و باید طوری برنامه‌ریزی شود حتی یک نارضایتی در مورد خدمات درمان و بیمه تکمیلی هم وجود نداشته باشد.
   مدیر جدید بیمه آسیا طول جغرافیایی استان کرمان را مشکل اصلی خدمات‌رسانی مفید به طلاب و روحانیون استان دانست و خاطر نشان کرد با ایجاد مأموریت‌های درون استانی این مشکل هم مرتفع خواهد شد.
   در این جلسه آقای ارجی مدیر سابق شرکت بیمه آسیا هم با تشکر از زحمات همکاران مرکز و شرکت بیمه آسیا در ارائه خدمات بیمه تکمیلی به طلاب، دوران مدیریت خود در بیمه آسیا استان را یکی از افتخارات خود دانست و این را مرهون الطاف خداوند متعال و عنایت حضرت ولی‌عصر(عج) دانست.
   در پایان مدیر مرکز خدمات استان با اهدای هدیه‌ای از زحمات آقای ارجی قدردانی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.