مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در جلسه‌ای با حضور مسئولان حوزوی و استانی؛
   ظرفیت‌های مسکن مهر استان آذربایجان شرقی بررسی شد
   کد: 8328
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
   تبریز/ در جلسه‌ای با حضور مسئولین استان و حوزوی استان آذربایجان شرقی، ظرفیت‌های مسکن مهر این استان جهت اختصاص به طلاب و روحانیون موردبررسی قرار گرفت.
   ظرفیت‌های مسکن مهر استان آذربایجان شرقی بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، جلسه بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در مسکن مهر جهت اختصاص به طلاب و روحانیون استان با حضور مدیرکل فنی استانداری، مسئولین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، نماینده اداره کل راه و شهرسازی، نماینده بنیاد مسکن و نماینده شهر جدید سهند در دفتر معاونت عمرانی استانداری برگزار شد.

   حجت الاسلام و المسلمین رفیعی مدیرکل دفتر پیگیری و جذب ظرفیت‌‌های موسسه مسکن طلاب و روحانیون، در ابتدای این جلسه با تبریک دهه کرامت از زحمات صورت گرفته در این استان تقدیر و تشکر کرد.

   در ادامه، حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی مدیر مرکز خدمات استان، مهندس پیراهنیان نماینده بنیاد مسکن، مهندس قربانی مشاور مرکز خدمات، نماینده اداره کل راه و شهرسازی و دکتر جوادی نماینده شهر جدید سهند گزارشی از خدمات انجام ‌گرفته در هر اداره را ارائه دادند.

   در ادامه جلسه، آقای مهندس یونسی مدیرکل دفتر فنی استانداری نیز ضمن تبریک دهه کرامت و تشکر از اقدامات انجام‌شده، گفت: با توجه به برنامه‌های صورت گرفته این اقدامات کافی نیست و آنچه در سال قبل موردنظر استاندار بوده تحقق نیافته است و نیازمندیم کارها در سال جدید سرعت بیشتری یابد.

   وی برای هریک از نهادهای فوق وظایفی را معین کرده و خواستار اقدام مناسب و در اسرع وقت برای ارائه گزارش آن در جلسه شورای سیاست گزاری با حضور استاندار شد.

   همچنین آقای خان احمدی معاون خدمات مسکن و امور بهره‌برداران با اشاره به توافق جدید مرکز خدمات کشور با بنیاد مسکن، این ظرفیت را زمینه‌ساز هجرت و استقرار طلاب مناطق مختلف خصوصاً مناطق محروم روستایی دانست و گفت: این توافق زمینه حمایت بیشتر از طلاب را در تأمین مسکن فراهم کرده و بهترین فرصت را برای طلاب عزیز به وجود آورده است.

   بعد از بحث و تبادل‌نظر در خصوص موضوعات مطرح شده، مصوبات ذیل به تصویب رسید.

    * اختصاص حداقل 100 واحد از تعاونی مطبوعات در شهر جدید سهند با رایزنی شرکت عمران شهر جدید سهند

    * اختصاص حدود 4000 مترمربع زمین با کاربری مسکونی در فاز دو شهر جدید سهند

   *  اختصاص حدود یک هکتار زمین در شهرک اندیشه 2 تبریز با کاربری مسکونی در سه‌نقطه از این شهرک از طریق اداره راه و شهرسازی

    * معرفی  طلاب واجد شرایط با استعلام فرم "ج" برای پروژه‌های در حال اجرا با پیشرفت مناسب در شهرهای بناب ، ملکان ، مراغه ، اهر و بستان‌آباد از طریق بنیاد مسکن .

   گفتنی است برای حصول نتایج بهتر، آقای خدا پور مسئول مسکن طلاب استان، مسئول پیگیری این مصوبات شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.