مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اولین گردهمایی رابطین بیمه تکمیلی مراکز خدمات سراسر کشور برگزار شد

   کد: 8259
   ۱۳۹۵/۰۵/۰۱
   اولین گردهمایی رابطین بیمه تکمیلی مراکز خدمات سراسر کشور با هدف ارتقا سطح آموزش در قم برگزار شد.
   اولین گردهمایی رابطین بیمه تکمیلی مراکز خدمات سراسر کشور برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، اولین گردهمایی رابطین بیمه مراکز خدمات حوزه‌های علمیه سراسر کشور با هدف ارتقا سطح آموزش در راستای افزایش کیفیت ارائه خدمات روز پنج‌شنبه در مجتمع یاوران مهدی(عج) قم برگزار شد.
   رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در این مراسم برگزاری جلساتی با هدف بررسی نحوه خدمت‌رسانی به جامعه هدف را بسیار مناسب عنوان کرد و گفت: شرط موفقیت هر انسانی مراقبت و محاسبه عملکرد است که در آموزه‌های دینی نیز بر آنها تأکید شده است.
   وی بیان کرد: انسان باید همواره نقاط ضعف و قدرت خود را بررسی و برای رفع آسیب‌ها برنامه‌ریزی کند و هرگز نباید خود را تسلیم پیشامدها کند.
   حجت الاسلام و المسلمین ربانی ادامه داد: مجموعه مرکز خدمات و شرکت بیمه آسیا برای موفقیت در همکاری‌ها نیازمند هستند که عملکرد خود را مورد بررسی قرار دهند و پس از شناسایی نقاط ضعف برای آینده برنامه‌ریزی کنند.
   وی ابتکار و خلاقیت در هر کاری را بسیار مهم دانست و گفت: با مشاهده به تاریخ در می‌یابیم هر موسسه‌ای که نتوانسته است خود را به روز کند مجبور شده صحنه را ترک کند.
   رئیس مرکز خدمات با اشاره به اینکه کارکنان مرکز خدمات و بیمه آسیا باید صداقت را در خدمت به جامعه هدف در کار خود داشته باشند، افزود: اگر انتظار دارید خداوند در جایی که کس دیگری نمی‌تواند به شما کمک کند، دست شما را بگیرد شما نیز باید صادقانه و مشفقانه به دیگران کمک کنید.
   همچنین در این مراسم دکتر کاردگر مدیرعامل شرکت بیمه آسیا ضمن ابراز خرسندی از همکاری با مرکز خدمات گفت: در این قرارداد ما به کسانی خدمت می‌کنیم که ستون نظام و سربازان حضرت ولی‌عصر(عج) هستند.
   وی بیان کرد: پس از انعقاد قرارداد با مرکز خدمات به حضرت ولی عصر(عج) و اهل‌بیت(ع) متوسل شدم تا در خدمت به طلاب و روحانیون سربلند باشیم.
   مدیرعامل بیمه آسیا ادامه داد: همکاری بیمه آسیا و مرکز خدمات نتایج خوبی را به همراه داشته است و موفقیت در این قرارداد را مدیون جامعه هدفی هستیم که به آنها خدمت ارائه می‌کنیم.
   گفتنی است، در این گردهمایی مسئولین معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات، مسئولین شرکت بیمه آسیا و رابطین بیمه آسیا مستقر در مراکز خدمات سراسر کشور حضور داشتند و عملکرد همکاری دو مجموعه در سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت.
   در پایان این گردهمایی نیز از رابطین فعال نیز تجلیل به عمل آمد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.