مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • ضیافت افطاری معمرین و خانواده روحانیون مرحوم شهرستان بیرجند برگزار شد

   کد: 8153
   ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
   بیرجند/ همایش ضیافت نور به‌منظور تکریم معمرین و خانواده روحانیون مرحوم شهرستان بیرجند در مرکز خدمات استان خراسان جنوبی برگزار شد.
   ضیافت افطاری معمرین و خانواده روحانیون مرحوم شهرستان بیرجند برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی، ضیافت افطاری به‌منظور اکرام معمرین و خانواده روحانیون مرحوم شهرستان بیرجند 14 تیرماه مصادف با 28 ماه مبارک رمضان در مرکز خدمات استان برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین جعفری راد مدیر مرکز خدمات استان در این ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: این ضیافت به پاس گوشه‌ای از زحمات و فعالیت‌های معمرین عزیز و به‌خصوص خانواده‌های معمرین و روحانیون مرحوم که با صبر و شکیبایی همسران خود را یاری رسانده‌اند، برگزار شده است.
   وی با بیان اینکه معمرین و خانواده روحانیون مرحوم از افتخارات شهرستان بیرجند و استان به شمار می‌روند، افزود: مرکز خدمات از هیچ فعالیتی به‌منظور خدمت‌رسانی جهت رفاه حال شما عزیزان و خانواده‌های محترمتان دریغ نخواهد کرد.
   در پایان پس برگزاری نماز جماعت به امامت مدیر مرکز خدمات استان، معمرین و خانواده روحانیون مرحوم شهرستان بیرجند روزه خود را در کنار مسئولین مرکز خدمات استان افطار کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.