مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قائم‌مقام وزیر بهداشت:

   رویکرد مرکز خدمات در زمینه بهداشت و سلامت قابل‌تقدیر است

   کد: 8077
   ۱۳۹۵/۰۴/۰۳
   معاونت سلامت/ قائم‌مقام وزیر بهداشت با بیان اینکه رویکرد مرکز خدمات در زمینه بهداشت و سلامت قابل‌تقدیر است، گفت: باید برای گسترش فعالیت‌های دو مجموعه و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های متقابل تلاش کرد.
   رویکرد مرکز خدمات در زمینه بهداشت و سلامت قابل‌تقدیر است

   به گزارش روابط عمومی معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، در راستای گسترش تعاملات بین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  و در تداوم نشست‌های مشترک، جلسه‌ای با حضور دکتر ایرج حریرچی، قائم‌مقام وزیر بهداشت، حجت الاسلام و المسلمین حسام افروز، معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و دکتر یوسفی فرد مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات، در وزارت بهداشت تشکیل شد.
   در ابتدای جلسه، حجت الاسلام و المسلمین حسام افروز ضمن تشکر از همکاری‌های ارزشمند وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، به‌طور اختصار به فعالیت‌های مرکز خدمات در زمینه سلامت اشاره کرد.
   رویکرد مرکز خدمات در ترویج فرهنگ پیشگیری و اهمیت موضوع آموزش بهداشت، همسویی اقدامات مرکز خدمات در حیطه آموزش بهداشت باسیاست‌های آموزش در وزارت بهداشت و فعالیت‌های مرکز خدمات در هفته سلامت در سطح کشور از جمله مطالب مطرح شده توسط معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات در این جلسه بود.
   در ادامه دکتر حریرچی با بیان اینکه رویکرد مرکز خدمات در زمینه بهداشت و سلامت قابل‌تقدیر است، اظهار داشت: باید برای گسترش فعالیت‌های دو مجموعه و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های متقابل تلاش کرد.
   وی با اشاره به اینکه مقبولیت طلاب و روحانیون در سطح جامعه و تأثیرگذاری کلام آنها در مردم از نکات مهمی است که نباید مغفول بماند، اظهار امیدواری کرد به زودی تفاهم‌نامه مرکز خدمات و وزارت بهداشت نهایی و منعقد شود.
   در پایان جلسه، دکتر یوسفی فرد به موضوع آمادگی مرکز خدمات در گسترش فرهنگ سلامت در بین طلاب و روحانیون و خانواده آنان اشاره کرد و گفت: آموزش بهداشت و ارتقا فرهنگ سلامت در این قشر از اهمیت و ارزش فوق‌العاده‌ای برخوردار است و در این راستا گام‌های با ارزشی برداشته شده که همکاری دفتر آموزش و ارتقاء سلامت وزارت بهداشت قابل ستایش بوده و امید است این همکاری‌ها گسترش یابد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.