مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه شورای سیاستگذاری مسکن استان آذربایجان شرقی برگزار شد

   کد: 7979
   ۱۳۹۵/۰۳/۲۳
   تبریز/ اولین جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب استان آذربایجان شرقی با حضور معاون فنی و عمرانی استاندار و رئیس این شورا برگزار شد.
   جلسه شورای سیاستگذاری مسکن استان آذربایجان شرقی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر مرکز خدمات استان با تشکر از برگزاری اولین جلسه شورا، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در خصوص مسکن طلاب استان در سال گذشته ارائه کرد.
   در ادامه جلسه، آقای خداپور مسئول مسکن طلاب مرکز خدمات استان با ارائه گزارشی از واحدهای خریداری شده در شهرستان‌های بناب، ملکان، هریس، ورزقان و تبریز، تعداد این واحدها را 241  واحد برشمرد و افزود: در صورت مساعدت و همکاری بیشتر مجموعه‌های دولتی می‌توانیم این تعداد را افزایش دهیم .
   وی با اشاره به رایزنی‌های صورت گرفته از اول سال جاری در فاز 4 شهر جدید سهند به تعداد 100 واحد دیگر، خواستار مساعدت هیئت‌رئیسه شهر سهند برای دریافت زمین به قیمت ارزش منطقه‌ای در فازهای دیگر این شهرک شد.
   در ادامه جلسه، مهندس قربانی مشاور اداره کل راه و شهرسازی استان به پیگیری‌های اخیر خود با دستور مدیرکل راه و شهرسازی از دیگر شهرستان‌های استان اشاره و سود مشارکت پروژه‌ها را علت عدم افزایش واحدهای درخواستی مرکز خدمات عنوان کرد.
   وی به دو نمونه از پروژه‌هایی که می‌توانست به این مرکز واگذار شود اشاره کرد و افزود: متأسفانه این پروژه‌ها بیش از 5 سال است که راکد هستند و اکنون برای فعال کردن آنها با هر سازمان یا موسسه‌ای که جایگزین می‌شود جریمه سود مشارکت بانکی باید پرداخت شود و این به ضرر اعضای تعاونی‌هاست و متأسفانه برای اصلاح این مشکل در قانون تبصره و بندی دیده نشده است.
   در پایان این جلسه آقای پور مهدی با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» اشاره کرد و گفت: مرکز خدمات و حوزه‌های علمیه باید در عمل به این شعار رهبری پیش قدم باشند.
   وی افزودند دولت امسال استان آذربایجان شرقی را به عنوان استان پایه عمل به شعار سال رهبری قرار داده است و همه باید دست به دست هم دهیم و سربلند از این امتحان بیرون رویم.
   وی برای پیگیری مجدانه موضوع مسکن طلاب برای سال جدید و پیشرفت مناسب کارها جهت گزارش در جلسه این شورا به صورت تلفنی با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مدیرعامل شرکت توسعه مسکن آذربایجان و هیئت‌رئیسه شرکت عمران شهر جدید سهند صحبت کرد و خواستار تسریع در کارها و پرهیز از بوروکراسی بیهوده اداری شد.    
   اولین جلسه مسکن با رئیس شورای سیاست گزاری مسکن طلاب استان با حضور مهندس پور مهدی معاون فنی و عمرانی استاندار رئیس جلسه ، مهندس قربانی مشاور اداره کل راه و شهرسازی ، موسوی مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و علی خداپور مسئول مسکن طلاب در استانداری برگزار شد. 

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.