مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • امام جمعه بجنورد:

   رضایت مندی از زندگی با روحیه قناعت افزایش می یابد

   کد: 7174
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۴
   بجنورد/ امام جمعه بجنورد ضمن تقدیر از فعالیت‌های مرکز خدمات در ارائه خدمات به طلاب و روحانیون، تقویت روحیه قناعت در بین طلاب را زمینه افزایش رضایت‌مندی آنان دانست.
   رضایت مندی از زندگی با روحیه قناعت افزایش می یابد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان شمالی، حجج الاسلام و المسلمین اکبری مدیرعامل و رفیعی مدیرکل دفتر پیگیری‌ و جذب ظرفیت های موسسه مسکن طلاب و روحانیون و امیری مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان شمالی با حضور در دفتر امام جمعه بجنورد با حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار حجت الاسلام اکبری گزارشی از فعالیت‌های موسسه مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و آماری از طلاب فاقد مسکن کشور و استان خراسان شمالی اشاره و نحوه تشکیل شورای مسکن طلاب و فعالیت‌های این شورا را تشریح و با ارائه آماری از حضور روحانیون در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی خصوصاً جنگ تحمیلی بر اهمیت خدمت به آنان تأکید کرد.
   در ادامه جلسه حجت الاسلام رفیعی به تبیین تعاملات ایجاد شده برای حل مشکل مسکن طلاب و ظرفیت‌های موجود پرداخت و عنوان داشت با توکل به خدا، سعی و تلاش بی‌وقفه خود را برای ساخت مسکن روحانیون خواهیم داشت.  
   حجت الاسلام والمسلمین قدرتی مدیرکل دادگستری خراسان شمالی که در این دیدار حضور داشت برای همکاری با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و حضور فعال در شورای مسکن طلاب اعلام آمادگی نمود.
   همچنین حجت الاسلام و المسلمین امیری مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه گزارشی از فعالیت‌های انجام در سطح استان و واگذاری مسکن در شهر فاروج و بجنورد و ظرفیت‌های شناسایی شده در دیگر شهرستان‌های استان ارائه و ابراز امیدواری نمود بزودی با حل مشکلات مسکن طلاب خراسان شمالی شاهد رفع دغدغه‌های مربوط به مسکن در بین طلاب و روحانیون استان باشیم.
   در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی امام جمعه بجنورد گزارش‌های مربوط به فعالیت‌های انجام شده در زمینه مسکن طلاب را امیدوار کننده دانست.
   وی اجاره‌نشینی طلاب را تلخ و مشکل بزرگی عنوان و تهیه مسکن طلاب را از مؤلفه‌های حضور آنان در مناطق دوردست دانست.
   امام جمعه بجنورد ضمن تشکر از ارائه خدمات به طلاب و روحانیون تقویت روحیه قناعت در بین طلاب را زمینه افزایش رضایت‌مندی آنان دانست.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.